خانه / درباره‌ی ما

درباره‌ی ما

حالا به جای اینکه مثل سابق هر یکصد سال علم انسانی دو برابر شود، هر سال دانسته های بشر از جهان پیرامون چند برابر می شود. در این ماراتن پیشرفت، کسانی موفق ترند که تک بعدی نباشند، یعنی همزمان با تحصیل در یک رشته، هنر و توانایی هایی کسب کنند.

چند بعدی بودن به درک بهتر شرایط و اتفاقات اطراف کمک شایانی می کند. موسسه فرهنگی و هنری ترنم اندیشه روشن، متشکل از تعدادی از افراد توانمند در حوزه های مختلف فکری، فرهنگی، هنری، اجتماعی و فنی تلاش خواهد کرد فرصت یکسان برخورداری از امکانات رشد و تعالی فرهنگی را در اختیار یک یک شهروندان علاقمند قرار دهد.

از مهمترین برنامه های این موسسه می توان به کلاسهای مختلف و متنوع فرهنگی و هنری اشاره کرد، که مخاطب هر کدام از آنها قشر خاصی از جامعه فرهیخته ایران است.

به خصوص در حوزه فن بیان ، ارتباط موفق ، استفاده صحیح از زبان بدن و مهار استرس در سخنرانی ها و مذاکرات که این روزها جامعه جوان و قشر موفق اغلب به دنبال آگاهی و کسب تجربه در این زمینه هستند خدمات شایانی ارائه می گردد.

مطالب این سایت رایگان است و بازنشر آن با ذکر منبع مجاز است. اما برای کسب اطلاع بیشتر از نحوه حضور در کلاسهای تخصصی بخش تماس با ما را ببینید.

برخی از سازمان ها که با موسسه ترنم اندیشه همکاری داشته اند: