خانه / آموزش فن بیان / مسابقه سخنرانی تریبون ۱۴ مرداد
6 راه ساده برای بهتر صحبت کردن!

مسابقه سخنرانی تریبون ۱۴ مرداد

مسابقه سخنرانی تریبون 14 مرداد با همکاری انجمن علمی دانشگاه های صنعتی امیرکبیر، شریف، تهران و علم و صنعت در دو بخش دانش آموزی و دانشجویی در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می شود.         
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از روابط عمومی دانشگاه صنعتی امیرکبیر، عضو تیم اجرایی مسابقه سخنرانی تریبون گفت: در این مسابقه حدود ۸۰۰ نفر ثبت نام کردند که در مرحله اولیه تست هایی از این افراد گرفته شد و حدود ۲۰۰ نفر به مرحله نیمه نهایی راه یافتند.       
 
مسابقه سخنرانی تریبون
 
ماهان واحدی افزود: پس از داوری های نهایی از میان ۲۰۰ نفر متقاضی راه یافته به مرحله نیمه نهایی ۲۰ نفر به بخش نهایی این مسابقه راه یافتند.
وی درباره نحوه حضور شرکت کنندگان در این رقابت ادبی گفت: در بخش نهایی مسابقه سخنرانی تریبون شرکت کنندگان باید در بخش های سخنرانی، بداهه گویی کلمات و سخنرانی از قبل تعیین شده شرکت کنند که در بخش دانش آموزی یک نفر و در بخش دانشجویی َ‍نیز یک نفر برگزیده خواهد شد.
این عضو تیم اجرایی مسابقه سخنرانی تریبون افزود: رشته مهندسی صنایع نیازمند فنون مذاکره است و افرادی که قصد دارند در رشته مهندسی صنایع فعالیت کنند باید با فنون مذاکره آشنا باشند زیرا یکی از اهداف راه اندازی مسابقه سخنرانی تقویت فنون مذاکره در دانشجویان رشته های مهندسی صنایع است.
داوران این بخش از مسابقه فرزاد حسنی، رامبد جوان، عادل فردوسی پور، محمدرضا شهیدی فرد، محمدرضا شعبانعلی (استاد مذاکره) می باشند.

درباره‌ی مدیر سایت

سرکار خانم فرزانه سادات معصومیان از سال 1374 تا به امروز در شبکه های مختلفی از جمله رادیو جوان، ایران، پیام، فرهنگ، قرآن، سلامت، شبکه خبر، شبکه چهار، شبکه جام جم و دیگر برنامه های صداوسیما فعالیت داشته است. وی این سایت را با هدف انتقال تجربه خود در عرصه سخنرانی و گویندگی به علاقه مندان راه اندازی کرده است.

حتما ببینید

آموزش فن بیان در تهران

دوره های آموزش حضوری فن بیان و سخنوری استاد فرزانه معصومیان

دوره های آموزش حضوری فن بیان و سخنوری استاد فرزانه معصومیان   آیا در برقرای …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *