خانه / آموزش فن بیان / فیلم آموزشی چطور یک فروشنده تلفتی موفق باشیم و از این راه درآمدی عالی داشته باشیم

فیلم آموزشی چطور یک فروشنده تلفتی موفق باشیم و از این راه درآمدی عالی داشته باشیم

فیلم آموزشی چطور یک فروشنده تلفتی موفق باشیم و از این راه درآمدی عالی داشته باشیم

بازاریابی تلفنی و فروش تلفنی یکی از بهترین شیوه‌های بازاریابی است، بازاریابی تلفنی هزینه ای بسیار کمتر نسبت به بازاریابی حضوری دارد.

بازاریابی تلفنی یک روش دشوار ولی کم هزینه است

در بازاریابی تلفنی شما باید بتوانید تنها از طریق یک تماس صوتی و بدون استفاده از سایر ابزار ها مشتری احتمالی را راضی کنید تا محصول یا خدمات شما را تهیه کند. متاسفانه در سال های اخیر بازاریابی تلفنی غیراصولی دیدگاه بسیار منفی را در مورد تماس های بازاریابی تلفنی بوجود آورده است.

ممکن است این مطلب هم برای شما کاربردی باشد: آموزش فن بیان ویژه فروشندگان بیمه 

 

 

آموزش روش های علمی و عملی و فوق العاده کاربردی فروش تلفنی

من فرزانه معصومیان مدرس فن بیان و سخنوری با سال‌ها تجربه در آموزش فنون سخنوری، فن بیان و ارتباط موفق در این مجموعه آموزشی که با فرمت ویدئو ویژه دوستداران فروشندگی و بازاریابی تلفنی تهیه شده، تلاش کرده ام تا بهترین و کاربردی ترین راه های ارتباط با مشتری را آموزش دهم.

 

در تماس‌های تلفنی همیشه پر قدرت و با انرژی صحبت کنید  

هرگز با صدایی خسته، کسل و بی رمق اقدام به برقراری تماس تلفتی برای بازاریابی نکنید.

درنظر داشته باشید که در بازاریابی تلفنی صدا شما مهترین و اصلی ترین ابزار شما برای کار می باشد و با این ابزار می توانید محصول یا خدمات خود را به مشتریان بفروشد. پس پرقدرت سخن بگوید تا مشتری را جذب کنید و کالا یا خدمات خود را به وی معرفی کنید. شما باید بتوانید در ۱۰ ثانیه اول بیشترین تاثیرگذاری را داشته باشید. اگر در اپتدای تماس شروع و استارتی ضعیف و بد داشته باشید درصد موفقیت شما در فروش و بازاریابی تلفنی بشدت کاهش خواهد یافت. پس تلاش کنید در همان شروع ارتباط صوت و لحن و ریتمی خوب و قوی داشته باشید.

شما با دیدن این فیلم آموزشی یاد خواهید گرفت که چگونه صوت، لحن و ریتمی خوب و تاثیرگذار داشته باشید و خواهید آموخت که چگونه مشتریان را مجذوب کنید و آنها را به خرید کالا یا خدمات خود تشویق کنید.  

 

این مجموعه فیلم های آموزشی شامل ۱۲ قسمت می باشد و به صورت دانلودی می باشد که توسط استاد فرزانه معصومیان تهیه و تولید شده است.

شما با دیدین مجموعه فیلم های آموزشی فن بیان در بازاریابی تلفنی یاد خواهید گرفت چگونه مشتری های بیشتری را با فنون سخنوری جذب کنید و درآمد بالاتری را از این طریق بدست آورید

درباره‌ی مدیر سایت

سرکار خانم فرزانه سادات معصومیان از سال 1374 تا به امروز در شبکه های مختلفی از جمله رادیو جوان، ایران، پیام، فرهنگ، قرآن، سلامت، شبکه خبر، شبکه چهار، شبکه جام جم و دیگر برنامه های صداوسیما فعالیت داشته است. وی این سایت را با هدف انتقال تجربه خود در عرصه سخنرانی و گویندگی به علاقه مندان راه اندازی کرده است.

حتما ببینید

آموزش فن بیان در تهران

دوره های آموزش حضوری فن بیان و سخنوری استاد فرزانه معصومیان

دوره های آموزش حضوری فن بیان و سخنوری استاد فرزانه معصومیان   آیا در برقرای …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *